יום חמישי, 17 ביולי 2008

כסא אוכל גבוה Tripp Trapp

כמה חלמנו על הכסא הזה! ופתאום קיבלת אותו במתנה מBUSENKA ומDEDUSHKA שלך! איזה כייף לך!

המדובר בכסא המהולל Tripp Trapp של חברת Stokke. כסא זה הוא כסא אגרונומי שמלווה ילד מגיל שישה חודשים עד שיהפוך למבוגר. כמובן, הוא עשוי מעץ! והוא מאוד יציב. עם הזמן תוכל לרדת ולעלות לבד מהכסא, וזה תומך כמובן בחיזוק העצמאות שלך. מה שמדהים בו הוא שניתן להתאים את הגובה שלו בהתאם לגובה שלך (על ידי שינוי הגובה של שתי הפלטות - לטוסיק ולרגליים), כך שבסוף, כשתתבגר לחלוטין ותהפוך למבוגר (כמובן, זה יקרה בעוד מיליון שנים..:), תשאר פלטה אחת.

לא סתם הכסא הזה עולה בכל העולם כמעט אותו דבר. כבר 38 שנים! אנחנו הצלחנו למצוא אותו מתצוגה ב"מוצצים" ב-820 ש"ח, לרבות מגן המותן (לשם ההשוואה - זהו המחיר של כסא חדש מאירופה, אחרי קבלת הנחה).

עכשיו תוכל לשבת איתנו בארוחות המשפחתיות הרבות שנקיים. בינתיים, בשבוע הראשון, הקפדנו לא להאכיל אותך ליד השולחן הגדול, כדי לא לבלבל אותך. הרי לא מזמן הצגנו לך את השולחן ואת הכסא הנמוכים. בכלל, אנחנו מנסים להאכיל אותך לפני שאנחנו אוכלים. ואז, כשאתה מארח לנו חברה ליד השולחן הגדול, אנחנו לא נותנים לך לאכול רק בגלל שאתה יושב ליד השולחן. אנחנו בעד פיתוח הרגלי תזונה נכונים.

אתה מאוד מאוד מאוד אוהב את הכסא החדש שלך. אתה מתחיל לרקוד את ריקוד הטוסיק המנוענע המפורסם שלך ברגע שאתה מתיישב עליו. לפעמים אתה אפילו מתנגד כשצריך לקום...:)

על הורדת מגן המותן ניתן לקרוא כאן.

תגובה 1:

noa liani אמר/ה...

הי מירי יקרה,
גוגל מצא את הפוסט שלך כשחיפשתי יד שנייה לכסא סטוקי כזה.
יש מצב שאתם מוכרים אותו?

תודה
נועה.
זה המייל שלי:
noa.liani@nokia.com

Related Posts with Thumbnails